Web Sitemize Hoşgeldiniz...

TAVA ORMAN ÜRÜNLERİ

Tava Orman Ürünleri 2001 yılında küçük bir şahıs şirketi olarak iş hayatına atılmış olup, işletmemiz 2005 yılında ilk fabrikasını Kütahya 1. OSB’de açarak faaliyete başlamıştır. Kısa sürede kendi alanında büyük işlere imza atmıştır ve kendisini kanıtlamıştır. Müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek ve daha kaliteli ürünler üretmek için 2016 yılında 2. fabrikamızı faaliyete geçirdik ve 3000 m² kapalı 9000 m² açık toplam 12000 m² alanımız ile siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz. Yeni üretim sahamız ve günümüzün son kullanılan teknoloji ürünleri ile üretim kapasitemizi (aylık) 20000 palet ve 3000 sandık üretiminden 60000 palet ve 6000 sandık üretimine çıkardık. Gün geçtikçe kendimizi geliştiriyor, tecrübelerimizi perçinliyoruz. Deneyimli personelimiz kaliteli işçilik anlayışı çerçevesinde ürünleri minimum hata ile üretmektedir.

Misyonumuz; Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz; Dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla sektörümüzde en çok tercih edilen firma olmak, Kalitede süreklilik, Uygun Fiyat, Karşılıklı Güven, ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Mevlüt TAVA – Genel Müdür

Sertifikalar ve Belgeler